Czekoladowe prezenty i spersonalizowane zestawy

W biznesie istotne jest, aby się wyróżnić. Przemyślany i trafny prezent zawsze sprawi radość. Może też być punktem zwrotnym do ciekawych rozmów, wykraczających poza sferę biznesową.

Prezent związany z czekoladą tym bardziej jest dowodem zaangażowania. Niesie z sobą troskę o dobrostan drugiej osoby, dokładnie tak, jak to robi czekolada.

Szukasz unikalnych i spersonalizowanych prezentów? Mamy wiele propozycji na wyjątkowe prezenty.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się:

  • produkcją spersonalizowanych czekolad i produktów czekoladowych, jak np. praliny. W kształcie i formie oraz o smaku i z dodatkami, jakie tylko zapragniesz,
  • doborem odpowiednich prezentów na każdą okazję ora ich indywidualnym zestawieniem z dodatkami, które sprawią radość Twoim odbiorcom,
  • przygotowaniem spersonalizowanych opakowań i życzeń,
  • całym procesem – od zamówienia do realizacji dostawy we wskazane przez Ciebie miejsca.

Natasza Kotarska, testerka i znawczyni świata czekolady zaproponuję idealną czekoladę na każdą okazję oraz przygotuje dla Ciebie wyjątkowy zestaw prezentowy, który wzmocni doznania degustacji.

Wiemy, jaka czekolada najlepiej się sprawdzi. Jesteśmy gotowi na przygotowanie zestawu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb, zawierającego czekolady ze świeżo palonymi kawami, aromatycznymi herbatami, świecami zapachowymi, alkoholem czy biżuterią… nie znamy ograniczeń.

W naszej ofercie znajdziesz czekolady:

  • ręcznie robione, bez wspomagaczy i z naturalnym składem,
  • wytworzone z poszanowaniem praw człowieka i sprzedawanych na zasadach fairtrade,
  • wegańskie, sojowe i organiczne – dopasujemy zestaw według indywidualnych preferencji Twoich odbiorców.

Dla firm, które mierzą swój ślad węglowy oferujemy opcję dostawy o zerowej emisji CO2.

Nie masz pomysłu na prezent?

Dobry prezent: voucher na… poznawanie własnych zmysłów

Oferujemy również czekoladowe warsztaty z Nataszą Kotarską w formule stacjonarnej lub online.

Podczas warsztatów z degustacji czekolady Twoi odbiorcy poznają świat czekolady oraz będą mieli okazję odkrywać jej rozmaite smaki podczas wspólnej degustacji. Skontaktuj się z nami po indywidualną wycenę.

Czekolada na prezent. Dlaczego czekolada?

Czekolada potrafi wywoływać silne emocje – i robi to jak żaden inny produkt. Z całą pewnością zawiera w sobie element boskości. Jest w niej magiczna energia. Nie bez powodu kakaowiec nazwano Theobroma cacao – czyli „pożywienie bogów”. W różnych okresach historii czekolada była symbolem luksusu, miłości, przyjemności i zdrowia. Teraz jest powszechnie dostępna i – paradoksalnie – nie zawsze doceniana.

Już w XVI wieku w Hiszpanii Antonio Colmenero de Ledesma napisał wielki traktat „Chocolate: or, An Indian Drinke”, w którym zalecał picie czekolady. Twierdził nawet, że „Czekolada starszą kobietę uczyni znów młodą i piękną”. Możemy zaufać temu mądremu lekarzowi z przeszłości. Jego zdaniem czekoladowy napój pomagał w leczeniu niepłodności, złego trawienia i żółtaczki. Medyk zainspirował swoimi przypuszczeniami naukowców z całej Europy, którzy jeszcze baczniej zaczęli interesować się czekoladą.

Henry Stubbe, lekarz króla Anglii Karola II, napisał, że czekolada może leczyć zarówno apopleksję (tak mówiono kiedyś na udar mózgu), jak i melancholię (stan lekkiego przygnębienia). Antonio Colmenero de Ledesma udostępnił też przepis na gorący napój łączący czekoladę z gotowanym mlekiem, jajkami i cukrem – lek, który chętnie przyjmował każdy pacjent.

Dziś o ziarnach kakaowca wiemy o wiele więcej – kilka starych teorii upadło, bo na przykład z niepłodnością radzimy sobie zupełnie inaczej, ale kolejne badania potwierdzają, że kakao i czekolada pozytywnie wpływają na nasz organizm i to na wiele sposobów.

Pozwól zabrać zarówno siebie, jak i osoby, które chcesz obdarować prezentem. Współpracowników, partnerów, dostawców, przełożonych. Zrób unikalny prezent dla bliskich. Obdaruj mamę, tatę i rodzeństwo. Czekolada potrafi zabrać nas w ekscytującą podróż po różnych kulturach i smakach z odległych terenów.

Gwarantuję, nie ma lepszego prezentu, niezależnie od okazji.

Napisz do nas