Zrobimy to za Ciebie!

Jeśli nie lubisz pakować prezentów, możemy zrobić to za Ciebie. Chcesz sprawić komuś czekoladową radość, ale nie masz czasu albo nie potrafisz dobrze zapakować czekolad? Możemy Ci w tym pomóc.

Jak zamówić pakowanie na prezent?

Przed zrealizowaniem zamówienia zaznacz w koszyku opcję pakowanie na prezent, a potem wybierz, w jaki woreczek mamy zapakować prezent.

Ile kosztuje pakowanie na prezent?

Dodatkowy koszt pakowania na prezent to 10 PLN.

Ile produktów mieści się w opakowaniu prezentowym?

Mamy kilka wielkości woreczków. Możesz więc zamówić na prezent jedną czekoladę – zapakujemy ją w mniejszy woreczek. Możesz też zamówić kilka i wtedy trafią do większego woreczka. Jeśli nie masz pewności, którą czekoladę wybrać mamy dla Ciebie specjalne zestawy małych czekolad NAIVE MINI 3x20gr, lub jedno opakowanie NAIVE MINI 6×20 gr.

Chcesz wysłać prezent bezpośrednio do obdarowanej osoby?

Jeżeli chcesz sprawić komuś niespodziankę, możemy dostarczyć prezent w Twoim imieniu. Adres obdarowanej osoby podaj jako adres dostawy na końcu zamówienia. Swój adres podaj jako adres do faktury. Resztą zajmiemy się my. Do zamówienia możesz dołączyć list od siebie. Wydrukujemy go i dołączymy do paczki. Zamówienie możemy wysłać tylko pod jeden adres. Jeżeli chcesz zaskoczyć kilka bliskich osób, dla każdej musisz stworzyć osobne zamówienie.

Czy rachunek znajduje się w paczce?

Nie wysyłamy rachunków w paczkach. Dostaniesz go na swojego maila.