Title Image

O Mnie

Kilka słów o mnie

Pewnego dnia stwierdziłam, że potrzebuję w życiu kilku zmian. Zaczęły przeszkadzać mi powtarzalne wieczory i stałe schematy. Chciałam znaleźć przestrzeń dla siebie, kilka chwil w ciągu dnia, które będą tylko dla mnie.

Brzmi znajomo? 

Długo szukałam czegoś, co mnie zainspiruje, zachwyci, a może nawet zamieni się w pasję. Tak odkryłam świat czekolady, który okazał się w wiele bardziej niepoznany niż sądziłam na początku. Pokornie, ale z niegasnącą satysfakcją, zaczęłam szukać informacji, uczyć się, aż niepostrzeżenie czekolada stała się ważną częścią mojego życia

Jeśli również poszukujesz takich informacji, dobrze wiesz, że czekolada obrosła wieloma mitami, z którymi zmierzę się już wkrótce! To właśnie ona, czekolada, dała mi dużo radości, spokoju, ale też bardzo mnie zaskoczyła. Jestem przekonana, że dla Ciebie też może być wielkim odkryciem. Dlatego pozwól, że stanę się Twoim przewodnikiem po świecie czekolady

W Domu Czekolady, czyli w moim magicznym sklepie z czekoladą, znajdziesz najciekawsze czekolady z całego świata. Właśnie tu przygotowałam dla Ciebie wyjątkowe smaki i rozmaite połączenia czekolady, które mnie zachwyciły.

Ty też sobie na nie pozwól lub spraw czekoladę na prezent bliskiej osobie i daj się zabrać w niesamowite podróże. 

Dla początkujących odkrywców świata czekolady przygotowałam kilka czekolad, które pozwolą Ci poznać ich różnorodne smaki. Rozpocznij tę przygodę już dziś i zerknij poniżej.

Wierzę, że czekolada stanie się ważna również w Twoim życiu!

Natasza Kotarska

Odwiedź Dom Czekolady i znajdź smaki, które Cię zaskoczą.

  • czekolada blond chocoMe z orzechami, kawą i karmelemBRAK NA STANIE
  • BRAK NA STANIE
  • Czekolada bio zestawBRAK NA STANIE
  • BRAK NA STANIE